Послуги
 
Зворотній зв'язок (050) 438 11 61                   RUS   UKR      Пошта
Ми у соцмережах:

Головна - Клієнтам - Послуги
Найближчий сало
Зробити замовлення

Консультації і завміри

У компанії Wintera заміри - це не тільки повне вивчення проєму, режиму волого- і теплообміну в квартирі, а можливість доступу до проєму, вивчення чинників, що перешкоджають монтажу, визначення технології проведення монтажних робіт, складання повної кошторису робіт.

Фахівці компанії Wintera детально розкажуть вам про особливості і переваги встановлення  різних варіантів і нададуть Вам свої поради при виборі металопластикових конструкцій. Менеджер-конструктор допоможе визначити найбільш підходящу для вашого будинку конфігурацію вікна (кількість стулок і способи їх відкривання), кількість камер у склопакеті, їх ширину, товщину і тип використовуваного скла, підбере колір рами і самого скла, який вписується в інтер'єр будинку. З ним же можна обговорити вибір нових підвіконь і відливів, їх ширину і конфігурацію, а також матеріал, з якого вони будуть виготовлені. Консультант розповість про додаткові аксесуари, які можна встановити в будинку: москітні сітки, обмежувачі відкривання стулок і т. п.

Факт проведення заміру не зобов'язує Вас до негайного укладання договору. Рішення замовляти вікна - це тільки Ваше рішення, а ми готові допомогти Вам його прийняти.


Доставка і встановлення

Конструкція з профілю і скла досить тендітна, і вивезти вікна ПВХ самостійно навіть у власному автомобілі досить проблематично. Саме тому наша компанія здійснює доставку вікон-ПВХ на автотранспорті, спеціально обладнаному для перевезення віконних і дверних конструкцій.

Монтаж в будівлях є не менш важливим компонентом заміни вікон ПВХ, ніж власне їхнє виготовлення на виробництві. Наші монтажні бригади встановлюють пластикові вікна в панельні, монолітні, сталінські будинки, дерев'яні та цегляні котеджі і архітектурні споруди, які потребують складного виконання монтажу.

 

Прибирання сміття за бажанням клієнта

Перед тим, як встановити нові металопластикові вікна, потрібно проводити демонтаж старих віконних конструкцій, що є досить клопітким заняттям.

Звичайно дерев'яні рами виймаються частинами, а підвіконня і прилеглу до вікна частину стіни доводиться частково руйнувати. Це приводить до появи великої кількість будівельного сміття: близько 60-100кг при заміні одного вікна.

Наша компанія намагається максимально відгородити своїх клієнтів від можливих турбот, пов'язаних із заміною вікон. Винесення сміття для нас є невід'ємною частиною сервісних послуг при встановленні вікон. Наші співробітники після демонтажу безкоштовно виносять сміття на сходову клітку.

 

Гарантійне обслуговування

Наша компанія надає гарантію на виготовлення і монтаж пропонованої продукції. Наші клієнти можуть бути спокійні за подальшу експлуатацію встановлених спеціалістами компанії Wintera вікон і дверей. На металопластикові вироби (профіль, ущільнювач, фурнітура, склопакет) діє гарантія 5 років з дня установки. На додаткову комплектацію - антимоскітні сітки, відливи, підвіконня - період дії гарантії 1 рік.

 

Швидка віконна допомога

Кожен клієнт компанії Wintera отримує не тільки якісні вікна. Ми надаємо всебічну підтримку, надаючи повну інформацію про такі важливі «дрібниці», як підготовка квартири до монтажу, догляд за пластиковими вікнами, самостійне усунення несправностей і багато іншого. Звернувшись до наших фахівців, ви отримаєте грамотну консультацію про ремонт, заміну вже встановлених вікон, а також регулювання фурнітури.

 


БанерБанер

Work.ua — сайт поиска работы №1 в Украине Wintera, ТМ в каталоге prookna.ua ПОРТАЛ ВікнаДвері.com: Украинский оконно-дверной портал -
Все про окна и двери ПВХ, алюминиевые, деревянные. Каталог оконных компний. Новости, статьи, тендеры. Система Orphus Рейтинг
-->*/